Haruldane kuumalaine tabas! Los Angeles on suurim mägi tule San Francisco kõrge temperatuuri rekord

Vastavalt USA ajakirjanduse, tänu kõrgele temperatuurile, alates 2., Los Angeles, California, ümber mäe tulekahjude ja hull leviku, moodustamise suurim kunagi kulutulena Los Angeles, Los Angeles kuulutas välja avarii puudub inimohvreid teatatud andmete :. California kõrge temperatuuri jätkas temperatuuri Los Angeles murda 131 aastat kõrgeima rekord kõrge temperatuur on toonud suuri raskusi päästa töö pilt .. näitab Santa Clara City, California, nr 154 maanteel sündmuskohale.

Kuna 27. august haruldane kuumalaine uputas Los Angeles ja ümbritsevate alade, jätkuvalt kõrge temperatuur mõne päeva ja mõned valdkonnad kui üle 45 kraadi Celsiuse järgi. VerdugoMountains põhjaosas Los Angeles hakkas ilmuma kulutulena aasta 1. ja tuli levis kiiresti, tule ala laieneb, moodustades suure mäe tulekahju, põletatakse üle 5900 aakri maa, kolm maja hävis üle 700 perekonda kästi evakueeruda

Andmed

资料图:加州地区高温持续,洛杉矶的气温更打破了131年来的最高纪录。居高不下的气温为扑救工作带来了很大困难。图为加州圣巴巴拉市154号高速公路上的场景。
: Up California kõrge temperatuuri kestus, temperatuuride Los Angeles on purunenud 131 aastat rekord. Kõrge temperatuuri võitleb ja päästetöödel on toonud suuri raskusi. Pildil stseen Santa Barbara, CA., Hwy 154.

Los Angeles 210 osa maanteel lõik oli sunnitud sulgema aasta 2., kuni õhtul 2, ainult 10% Tulekahju kustutamise. Lisaks Riverside County, San Diego, Orange County Newport Beach (NewportBeach) piirkond ilmus ka juhuslik kulutulena, tulekahju mõnes valdkonnas põles tuhandeid hektareid.

turvalisuse, Los Angeles linnapea Eric Garcetti teatas, et ta oli erakorralise seisukorra ja palus abi California ja föderaalse valitsused.

Gelset sõlminud eriolukorra 2., mobiliseerida linna jõupingutusi tule kõik inimesed kaitsta elusid ja vara ohutust. on võetud kasutusele üle 500 tuletõrjujate tulle, neli suurt fikseeritud tiivas olid väljas tulekustutus- õhu

Vastavalt kohalike meediakanalite teatele, et Los Angeles saadeti Texasele Harvardi orkaani katastroofi päästmiseks abistamiseks, on umbes 100 tuletõrjujat kavatsevad osaleda kalapüügivõitluses. 123>

Kalifornia tuletõrjujad ütlesid pühapäeval, et lahedamad ilmad ja aeglasemad tuuled aitasid tuletõrjujatel tulekahju kontrollida. Kohaliku aja järgi kolmandal kellaajal kell 12:30 teatas riiklik meteoroloogiakeskus, et Los Angelesil on sellel 10 miili kaugusel on olnud äikesetõusus, ülejäänud piirkonnas on lühike dušš.

Kuid Los Angelesi tuletõrje sekretär Ralph Terrazas ütles, et suurimaks väljakutseks on ikka veel tuule kiirus. Viimastel päevadel on Los Angeles ja California salvestavad rekord

Burbanki politseiametnik Green (DerekGreen) ütles, et politsei ja tuletõrjeüksus on Uue evakueerimise järjekord, et evakueerida rohkem tänava elanike turvalisust. Praegu on kiirteed 210 ja maantee 2 ristmikel teekatete sulgemised. 3. märtsi hommikul lõunapoolse India piiriala Tecate’i ala ka plahvatada 2 aakri mägi tulekahjud, esimene tulekahju Mehhiko poole USA ja Mehhiko, ähvardades Ameerika Ühendriigid. Lõuna-California tuletõrje on kiirustanud piiriala võitlemiseks kell 10 hommikul, mägi tulekahju on Mehhiko pool.

Andmed: kohaliku aja järgi 6. juulil 2017, Los Angeleses, Californias, lapsed

Samal ajal, kui kuum ilm Lõuna-Californias, ulatuvad ka kuumalained Põhja-California piirkonda.

2, temperatuur San Francisco jõudis 38 kraadini, päeva ajaluguKuumim rekord. Kuid 1. veebruaril on San Francisco läbi ajaloo kuumimat päeva läbinud temperatuuri 41 kraadi Celsiuse kraadi (106 kraadi Fahrenheiti kohta).

2 muud rekord suurimast rekordist, sealhulgas California, San Jose Santa Cruz ja Santa Rosa ja nii edasi

andmed Joonis: kohalik aeg 6. juuli 2017 Los Angeles, California, lapsed mängivad purskkaevu kuuma ilmaga.

Reedel, paljud koolid San Francisco suleti. Pacific Electric Company väljastatud võimsus alarm, mida nimetatakse kasutajale vähe või üldse mitte energiatarve jahutusseadmete vältida ülekoormuse põhjustanud elektrikatkestusi. 资料图:当地时间2017年7月6日,美国加州洛杉矶,儿童在喷泉戏水解暑。
San Francisco linnapea Li Mengxian Office välja ümmargune luua viis kogukonna suvel keskused, kõik linnavalitsuse juhtimise bassein tasuta 4 rahvaraamatukogude avatud konditsioneer avaliku jahtuda. Bay area teistes linnades ka teatas sarnane teenuseid.

Bay Area Rapid Transit pressiesindaja Trosti- ütles kõrge temperatuur põhjustab hirmu veeväljasurvega, rong aeglustus tsooni tellitud päikesevalguse teele pärast pala laialiveni-.