“Harvey” võttis äsja “Emma” jälle Ameerika Ühendriikide orkaanid riigile

Ameerika Ühendriigid hiljutised loodusõnnetused, orkaan “Harvey” Ameerika Ühendriigid, Texas ja muud kohad kestnud mitu päeva, tappes 50 inimest tapeti 6 miljonit inimest mõjutanud pärast katastroofi. Rekonstrueerimine on sama suur kui 180 miljardit USA dollarit; “Harvey” minge sama võimsus orkaani “Emma” ning läheneb Florida, kohaliku valmis ootama Üks külg on rida üleujutused, teisel pool on enneolematu mägi tulekahju .. Selliste sündmuste ajal Ameerika Ühendriikides, Los Angeleses, Californias, kus kõrged temperatuurid tõid esile suurima mägede tulekahju ajaloos, on praegune tulekahju mõni kontroll.

Harvey “Pöörduda Houstoni, linnapiirkondade ja ümbritsevate raskete üleujutuste piirkonda. Rohkem kui milli inimeste tapeti USA, rohkem kui 1 miljon inimest asustati ja kokku 6 miljonit inimest mõjutasid erineval määral. Eriti puudutab see kõige Texases, paljud inimesed on endiselt riigi kadumise, orkaanid põhjustatud üleujutused ja tekitanud palju varakahju kohalikus.

Hurricane “Harvey” Ameerika Ühendriikide põhjustatud hitt Texas, katastroofijärgseid rekonstrueerimine on päevakorda. Arvatakse et rekonstrueerimine võib vajada kuni 180 miljardit dollarit, kuid siiani ei ole rahastamise allikas veel rakendatud. 1. juunil avaldas USA president Trump Valges Majas, et Ameerika Ühendriigid peaksid Pariisi lepingust taganema. rõhutas, et Ameerika Ühendriigid võivad kliimamuutustega sõlmitud kokkuleppele naasta, kuid eeltingimus on see, et leping peab Ühendriikidele olema “õiglasem”.eporter Diao Haiyang foto

kohalik aeg 29. august 2017 Houston, Texas, orkaan “Harvey” tõi tugeva vihmasaju Houston, linna ja Zhou bian ala tõsised üleujutused.

3, Ameerika Ühendriigid juhatas sisse president Trump algatatud riikliku palve päeval, ette palvetama katastroofi ohvritele. Trump vedas tema abikaasa külastada Houston ja Louisiana. Lisaks Trump ka saata kiri kongressile otsib $ 7850000000 erakorralise katastroofijärgsele rekonstrueerimise Texas ja Louisiana. on teatatud, et Trump taotlust Kongress peetakse esimene Harvey orkaani abi, sealhulgas $ 7,4 miljardit kahjude leevendamiseks Federal hädaabi Agency, samuti väikeste ettevõtete omanikud pakkuda 450 miljonit USA dollarit katastroofiabi laene. 当地时间2017年8月29日,美国得克萨斯州休斯顿,飓风“哈维”给休斯顿带来强降雨,城区及周边区域洪涝严重。
Hurricane “Emma” ja läheneb eriolukorra Florida

andmed: kohaliku aja 1. juuni USA president Trump valge Maja teatas, et USA loobub “Pariisi lepinguga.” Ta rõhutas ka, et USA võib naasta kokkuleppele kliimamuutustega tegelemisel, kuid ainult siis, kui USA kokkulepe peab olema rohkem “õiglane.” Hiina uudisteagentuuri ajakirjanikele Diao Hai ja Yang Ta

资料图:当地时间6月1日,美国总统特朗普在白宫宣布,美国将退出《巴黎协定》。他同时强调,美国也许会重返有关应对气候变化的协定,但前提条件是协定必须要对美国更加“公平”。中新社记者刁海洋摄 kohalik aeg 4. september 2017 San Juan, Puerto Rico, vaid uuendatakse Level 4 torm “Erma” orkaan on lähedal Kariibi mere ja Lõuna-Ameerika Ühendriigid.

“Harvey” ei ole veel tuhmunud inimeste tähelepanu. Teine uus orkaan, “Irma” liigub kiiresti Atlandi ookeani, tuues hirm Kariibi mere ja Mehhiko lahe idarannikul USA ja Lõuna riikides järgmise paari päeva jooksul.

Ameerika Ühendriikides Florida kuberneri VV Richard Scott ütles oma avalduses, kuna orkaani “Emma” lähedal, ta kuulutas välja eriolukorra kõigis 67 tsoonid.

Hurricanes on neli taset ohtu liiguvad lääne alates Kesk-Atlandi Kariibi, kuid see on võimalik, et liikuda Florida piirkonnas. Riiklik Hurricane Center (NHC) juhib tähelepanu, et võimas orkaan “Irma” on umbes ohustab paljude osade of Kariibi mere idaosas, mitu saart vahemikus orkaani hoiatusi, Puerto Rico ja Neitsisaared Siis hoiatusteadet.

Prognooside kohaselt “Emma” kohta 5. või 6. hommikust õhtuni rünnak ida Tuulealused saared Puerto Rico (LeewardIslands) veetase väljaspool tavapärast kolme meetri, sademete mõnes valdkonnas jõuab 25 cm, kuid ka maha “laastav suur laine”.

kohalike Neljapäeval, 4. septembril 2017, on Puerto de San Juan, mis on lihtsalt uuendatud 4 tormini “Erma” orkaanile, Kariibi mere ja Lõuna-Ameerika lähedal.

当地时间2017年9月4日,波多黎各圣胡安,刚升级为4级风暴的“厄玛”飓风正接近加勒比海和美国南部地区。
Kuna kõrged temperatuurid, alates septembri algusest Los Angeles, California ümbrus mägi ilmub Fire ja hull leviku, moodustamise suurima kulutulena Los Angeles, Los Angeles teatas erakorralise seisukorra, ei ole inimohvreid teatatud.

tuli ja vesi halastamatu, kus riik ja Florida on üleujutused, Los Angeles, Ameerika Ühendriigid umbes hiljuti esinenud tulekahjud ja hull levik, suurima kunagi luksuskaitset Los Angeleses, Los Angeles, teatas hädaolukorra, puudub inimohvreid teatatud.

Kuna 27. august haruldane kuumalaine uputas Los Angeles ja seda ümbritsev ala, jätkus kütta päeval, ja mõned alad kord üle 45 kraadi Celsiuse järgi. (VerdugoMountains) th e põhjaosas Los Angeles hakkas ilmuma kulutulena aasta 1. ja kiire tule levimine tuulega, tule ala on laienemas moodustada suur mägi tulekahju, põletada maa üle 5900 aakri, kolm maja hävis rohkem kui 700 perekonda kästi evakueeruda.

Kohalik aeg 3, on rohkem kui 1000 tuletõrjujate arvesse tuletõrje tööd. Alates 3 õhtul tulekahju lõpuks sain mõned kontrolli, riikidevaheliste highwMõnedel kohalikel elanikel lubati pärast 2. sajandil sunniviisilise evakueerimisega kodud naasta.