Keskkonnakaitse ministeerium: tänavu sügisel ja talvel ei ole ilmastikuolud optimistlikud enne ilmastikku aset leidvat rasket saastet

Ministry of Environmental Protection aasta septembri õhtul 3 meedia, eelanalüüs asjaomaste ekspertide, sel sügisel ja talvel ilm olukord ei ole optimistlik, reostatud ilm protsess suhteliselt varakult.

laienemise tõttu Arktika merejää, muutus Vaikse ookeani temperatuuri ja muid tegureid, Siberi külma kõrgsurve võib olla nõrgem kui aastaringse sagedus külma õhu lõuna võib olla väiksem kui aastaringseks, Vaikse ookeani subtroopilistes kõrge on mitmeaastased, võib põhjustada sügisel ja talvel temperatuur on kõrge, niiskus. Pekingi 31. august kuna reostus moodustumise protsessi ja 2015. aastal 2016 septembri keskel reostuse protsess on sarnane, mis näitab, et võrreldes eelmiste aastatega, tänavu

Keskkonnakaitse ministeerium väitis, et kõige rohkem on murettekitav rasvane reostus talvel ilmastikutingimustes. ed umbes kogu ühiskonna, vaid ka kõige pakilisem lootust lahendada keskkonnaprobleeme, on muutunud praeguse ühiskonna ja avaliku “südame ja kopsude”. Me peaksime kohtlema reostatud ilm jääb peamiseks prioriteediks praeguse töö ja otsustavalt võidelda õhusaaste põhjalik haldamine sügisel ja talvel.

Õhukvaliteedi tõhustamiseks on keskkonnakaitse ministeerium võtnud rea meetmeid, näiteks “halduskoostöö” ja “parandus”, “hajutatud reostus” Andmed näitavad, et alates käesoleva aasta märtsist paranes Peking-Tianjin-Hebei ja ümbritseva õhu kvaliteedi tase, paranesid alates 2013. aastast, Pekingis märts-august PM2,5 keskmine kontsentratsioon ainult 49 mikrogrammi / kuupmeetrit, võrreldes sama perioodiga võrreldes 2016. aastaga vähenes ligikaudu 25%, mis on madalaim keskmine kuukontsentratsioon alates 2013. aastast. Kuid monija tegev- andmed näitavad, et viimastel aastatel, kuigi üldine õhu kvaliteedi Pekingi ja Tianjini ja seda ümbritsev ala jätkuvalt parandada trend, kuid mõju sügisel ja talvel õhu kvaliteedi parandamiseks ei ole märkimisväärne, eriti 2016-2017 kütteperioodi PM2 . 5 keskmine kontsentratsioon aasta-aastalt taastus pisut raske ja eespool päevade arvu vähendada saastet, ei ole ilmne.

Selleks, ministeeriumi Keskkonnakaitse koos vastavate osakondade, maakonna ja kohaliku omavalitsuse inimeste valitsused, tuginedes olemasolevate meetmete, uuringu tutvustas “Peking-Tianjin-Hebei ja ümbritsevate alade 2017 – 2018 sügisel ja talvel õhusaaste tervikliku juhtimise riistad tegevusprogramm” ja teised “1 +6” sobitamise programmi tähelepanu. meetmega järgima probleem orienteeritud, keskendudes “hajutatud reostuse” ettevõtete ja klastri terviklik renoveerimine ja kõrgendatud allikas sta bility ja heakskiidu standardid, suurendada söe vähendamine, rääkimata standard ümberkujundamise tootmisvõimsuse tipp meetmeid. Eriti raske reostuse ilm nagu suur läbimurre loomist õhukvaliteedi parandamise ümber sihtmärgi samal ajal puhtaks osakaal raskete reostus päeva langus, kutsudes kohaliku omavalitsuse tegeleda tugevalt reostatud ilmaga.

korralikult tegeleda raske reostuse ilmaga keskkonnakaitse- jätkab nelja aspekti, mitmekülgset lähenemist.

Unified eri varajase hoiatamise saasteainete heitkoguste vähendamise rakendamine heitkoguste vähendamise meetmed, et tta loendab, et taim on praktiline tulemuste saavutamiseks erakorraliste meetmete tagamise poliitika.

Teine eesmärk on prognoosimisvõime täiustamine, kogu prognoosimisplatvormi arvutusvõimsus, prognoositav prognoosimisvõime 7 päeva kuni 10 päeva, et anda piisavalt aega tõhusate meetmete võtmiseks.

Kolmandaks, pingutuste kompromiss ja meeldetuletus pärast ilmastiku reostust, inspektsioonirühma tugevdamine on kooskõlas hädaolukorra vähendamise nimekirjaga

Neljandaks, et piirkondliku hädaolukorra ühendamiseks, kui ilmateade piirkondlikule raskele reostusele prognoositakse, põhineb keskkonnakaitse ministeerium piirkondlikel konsultatsioonide tulemustel, linnast esimest korda hoiatusteate edastamiseks, linn vastavalt hoiatusteatele, mis jõuavad väljastpoolt vastava taseme ennetusmeetmed, et vähendada üldist piirkondlikku reostuse heitkoguste taset, aeglustada saasteainete kogunemist, et vähendada raskete saasteolude mõju. Lisaks sellele on kolmekümne viiendal kohtumisel juhtrühma põhjalik reform, mille käigus võeti vastu ” piirkondadevaheline keskkonnakaitseagentuuri pilootprogramm “, on keskkonnakaitse ministeerium kooskõlas keskne heakskiitmise nõuetega, teevad pilootprojektiga head tööd, võimalikult kiiresti käivitada Pekingi-Tianjin-Hebei & , et aidata rasketes talvistes ilmastiku ilmastikutingimustes tööd.