Shocked, Hiina Teaduste Akadeemia avaldas antibiootikumi saastekaardi

Kuid hiljutisel antibiootikumide reostuse kaardil on välja toodud meie toidu süsteemis peidetud hämmastav teave, et toetada tööstuslikku vesiviljelustööstust kümnete tuhandete antibiootikumide kaudu loomade ja meie keha kasvatamise kaudu igal aastal. mulla- ja veekeskkond, mille tagajärjeks on mitmesugused bakterite tõsised ravimiresistentsus, kana ja pardi siga ja veised kõik langevad.

Hiina antibakteriaarstide esimees, Guangzhou, Hiina on uuritud antibiootikumide valdkonnas Hiinas. Alates 2006. aastast on ta uurinud antibiootikumide reostuse probleemi, mis asub 58 suurimas jões Hiinas ja Guangdongi peamistes kasvandustes, Guangxi, Hunani ja Hebei provintsi

Reostus Kaart Hiina Academy of Sciences esmakordselt üksikasjalikult antibiootikumide kasutamine ümber ja heitkoguste :. Hiina 2013. kasutada

Uuringus valiti 36 kõige sagedamini antibiootikumideks uurimisobjektiks kogusummas üle 90 000 tonni, millest loomset hapet 84%, enamik antibiootikume inimese ja loomade kaudu eritub aastas Seal on rohkem kui 50 000 tonni antibiootikume vette ja pinnase keskkonda.

Hiina antibiootikumide kasutamisel võib jagada kaheks osaks antibiootikumide intensiivsuse idaosa on rohkem kui 6 korda lääne.

中国在抗生素的使用上,可划分成明显的东部和西部两个部分,东部的抗生素排放量强度是西部的6倍以上。
Hiina antibiootikumide kasutamisel võib jagada kahte ida- ja lääneosa ossa, Antibiootikumide intensiivsus idaosas on lääne poolest rohkem kui kuus korda suurem.

Nende seast: Pekingi-Tianjini-Hebei jõe vesikond, Jangtse ja Lääne jõgi on suurim antibiootikumide emissioonipiirkond ja Pearl River’i pindala antibiootikumide järjestuses riik.

Saastuse kaardist saab näha värvin, Guangdong, Jiangsu, Hebei ja teised majandused on soodsamad sügavamad alad, mis tähendab, et saaste on kõige rohkem tabanud.

Need on kõige raskemates piirkondades, mis tähendab, et võite juua vett

Kontrast välisriikidega on antibiootikumide kogukontsentratsioon Hiina jõgedes kõrge, mõõdetud kontsentratsioon on kuni 7560 ng / l.

Kuid lisaks võrdlusele välisandmed , Antibiootikumide hulka ei kuulu Hiina kraanivee ja pinnavee kvaliteedi testimine riiklike standardite järgi.

Nagu allolevast tabelist näha, on meie antibiootikumide igapäevane kasutamine tuhandetes 5,7 korda suurem kui Ühendkuningriigis Lisaks välisandmete võrdlemisele ei kuulu antibiootikumide hulka Hiina riiklikud standardite kraanivee ja pinnavee kvaliteedi testimine.

然而除了对比国外数据,我国自来水和地表水质检测的国家标准中,均没有将抗生素纳入。

Kus antibiootikum keskkonnast sisaldab olmejäätmeid, meditsiinijäätmeid ja loomasööda ning akvakultuuri heitvett. antibiootikumide jäägid saab läbi erinevaid viise saab uuesti siseneda inimkeha, kõige olulisem on juua antibiootikume sisaldavat vett, antibiootikumi jääkide söömist liha ja köögiviljade juuresolekul ning ka ökoloogilise tsükliga tagasi inimkeha.

Kust antibiootikum pärineb?

水中抗生素从何而来? Sigade, broilerite, vesiviljelustoodete ja muu vesiviljeluse aretamisel põhjustab suur tihedus paljud põllumajandustootjad, kes vähendavad nakkuse esinemissagedust, suurendavad tõhusust, harjumust lisada igasuguseid

peaks olema kerge riik, Pearl River Basin rahvastikutihedus on kõrge, Guangdong on suur provints, kana, seakasvatusriigis peetakse kõrge, vesiviljelus arenenud, Guangdong kalatiigid riigis üles Seetõttu antibiootikumide kasutamine Pearl jõgikonnas heitkoguseid, kõrge heitkoguste tihedus. Lisaks Hiina reoveepuhasti tase on samuti madal, peaaegu otseselt . reoveeheidete maapiirkondades

Hiina Teaduste Akadeemia Guangdong, Guangxi, Hunani seakasvatusmajanditega, Kanafarmidest, pardid näidata, et vesiviljelustööstuses kasutades erinevat antibiootikumi:

sealäga antibiootikumid tuvastatud kõrgeim kontsentratsioon tetratsükliin 5,6 mg / kg.

“Need veterinaarravimite sageli mängida rohkem oma hirmu!” Zhaoqing City, Guangdongi provints, Lotus Town, suur samm küla seakasvatajad Liao ütles.

Lao Liao seafarmi on rohkem kui 2000 sigu, tõstis paar aastat sigade “meditsiin” vana Liao on tavalised. sead on nüüd kümneid raskete haiguste, süstid, täites mõju süveneb üha äge mulle

“Need veterinaarravimid mängivad sageli rohkem omaette, kardavad!” “Zhaoqing City, Guangdongi provints linna Lotus Village, suur seakasvatajad Laoliao ütles.

” light on ravim, siga ei saa tõsta, siga meditsiin on liiga kallis. ““这些兽药经常打得多到我们自己都怕!” 广东省肇庆市莲花镇大步村生猪养殖户老廖说。
siga väike raise 240 naela 7 kuud, aretus kulud, sööda maksumus 1300 jüaani, ravimi on rohkem kui 300 jüaani Tuhanded sead skaalal põllumajanduse, aasta antibiootikumide ja muude veterinaarravimite maksta kuni 500,000 jüaani.

kõrgeim antibiootikumide kontsentratsioone tuvastasime kanadel ja pardid olid 6,11 mg / kg.

piimatalud ka antibiootikumide kasutamisest.

” Me läheme Guangxi, Guangdongi suurte veiste tehasesse, lehmad kasutavad ka antibiootikume, sest lüpsmine pikka aega põleb. “

nsafe. “Hakkasin mõtlema, et kõndides kana ei ole ravim, ja lõpuks leidis ka kasutada.” peaks olema kerge riiki näha Yunfu, Qingyuan, Jiangmen ja teistele põllumajandustootjatele, et teha kana kasvab kiiresti, anti-kana lööklaine, palju kasutamise antibiootikume.

sama kalatööstus ei pääsenud. kalatiik setete avastatud seitse liiki antibiootikumid, mis on kõrgeim kontsentratsioon 3400 mikrogrammi / kg, keskmine kontsentratsioon 524 mikrogrammi / kg.

mis on risk antibiootikumi üleujutuste?

mis on mõju keskkonnale antibiootikumi saaste inimeste tervisele? Kas on olemas kahju vee, mis on antibiootikumide jääke? Kas see on ohutu kontrollida antibiootikum on liha?

Alates farmaatsiavaldkondades, laia spektriga (valdav enamus bakterid) antibiootikume võib jagada penitsilliinid, karbapeneemid β-laktaami, aminoglükosiidide, tetratsükliin, Lactons, sulfoonamiidide kinoloonid jms. “Differentnarkootikumid, inimkehas või looma organismi erinevad poolestusaeg (ravimit lagunemise teiste ainete puhul) erineb kinoloonid (nagu norfloksatsiin jne), näiteks oma pika poolväärtusaja tõttu keemiline stabiilsus milline on väga hea.

See võtab piisavalt kaua aega, et laguneda muude ainete kui inimese pikaajalise madala tarbimise kinoloonide sisaldab vett, liha, otsene tulemus on vastupanu. “hiina Farmakoloogiline Society of Teaching ja populaar-teaduslikud komitee kavatseb liikmed Southern Medical University School of Pharmacy professor Xu Jiangping ütles.

“Kinoloontuuma ravimresistentsus inimese keha on ühine phenomenon.For näiteks esimese põlvkonna kinoliiniühenditele norfloksatsiinil, on põhilised bakteriaalsete infektsiooni kõhulahtisus, nagu norfloksatsiin, hapniku fluoriide Abacus selle ravi hingamisteid, kuseteede infektsioon on oluliselt vähenenud, mis on täitmiseks ravimi ResisTany. “

Uurimus näitas, et kinoloonide hulk on endiselt väga suur, näiteks norfloksatsiinile, siis 2013. aastal kasutas riik 5440 tonni, sellest 4427 tonni kariloomad. ütles, et tema viimased andmed näitavad, et Põllumajandusministeerium on teadlik kahju kinoliiniühenditele kuritarvitamise vesiviljelussektori peagi otsustada kasutamise lõpetamiseks nelja tüüpi kinoloonid vesiviljeluses. “on ka teisi väikesi molekule antibiootikume, poolestusaeg on ka väga pikk, in keemilist stabiilsust milline on väga hea, pikaajalise mikro-siseneva ka sarnaseid juhtima ravimiresistentsuse järeldused. “

ilmnes positiivne korrelatsioon summa antibiootikumide kasutamisel keskkonna kaadmiumisisaldused bakteriaalse resistentsuse määra pinnavees keskkonda ja bakteriaalse resistentsuse määra haiglas ning positiivne seos antibiootikumide kasutamist määr ja uus antibiootikume.

kuritarvitamine antibiootikumid inimestel ja loomadel peetakse peamiseks põhjuseks ravimresistentsete bakterite. aretus tsükli loomade Hiinas, põllumajandustootjate ja talupidajate olnud toitmine väike kogus narkootikume , neid ei kasutata haigete loomade ravimiseks, kuid selleks, et soodustada kasvu ja takistada teineteisega tihedat kokkupuudet väljaheitega. Haigus, loomad söödavad antibiootikume, ainult väike osa imendumist, enamik neist eritub koos väljaheitega. 2013. aastal, kaheksa Hiina ja Ameerika teadlased avaldatud uurimusest Proceedings of the National Academy of Sciences, ja leidis, et 149 “ainulaadne” antibiootikume leiti sõnniku kolm Hiina kaubandusliku seakasvatusmajanditega. Drug geeni.

Drug geene võib levida keskkonda, tarbimist loomade lihatoodete nagu viis inimkeha ja mõned moodustamine “super bakterid”, mis viibinimesed raske või isegi võimatu ravida infektsioonide tavaliste antibiootikumidega ja uute ravimite teadus- ja arendustegevus ei ole aega käia.

Oht on kokku puutunud inimese organismis. Aprillis 2015 dotsent Zhou Ying dotsent, School of Public Health, Fudan Ülikool, pärast 1 aasta, läbi Shanghai, Jiangsu ja Zhejiangi, üle tuhande 8 kuni 11-aastane kooliõpilaste uriini bioloogilise seire antibiootikumide kinnitas, et ligi Liu Cheng tuvastamine ühte liiki antibiootikumid, veerand avastatud rohkem kui kahte liiki antibiootikumid, mõned isegi kuus liiki antibiootikumid.

kuritarvitamine ja vastupanu antibiootikumide loomad on saanud üks peamisi probleeme valdkonnas avaliku arstid seisavad silmitsi probleemidega, nagu vähem ja sellest tulenevalt valikuid ning piisavalt aega otsuste tegemiseks. Sageli on patsiendi elu valus valimine päästa. 2 miljonit ameeriklast on haige igal aastal, millest umbes 2,3 miljonit inimest sureb antibiootikum infektsioonide.

ohjeldamine antibiootikumid on lõppemas! Hiina Academy of Sciences aruanne on ikka staatiline uurimine meie pinnase ja vee antibiootikumid reostust, me nimetame: riik peaks looma pikaajalise seire antibiootikumid kraaniveega ja pinnaveele, antibiootikumide riigi vee kvaliteedi seire

samal ajal, põhjalikumaid on muuta meie põllumajanduses. vesiviljelustootmine. idapiirkonnas, eriti Pearl River Delta ja rohkem habrast keskkonda Haihe jõgikonnas ekspordile orienteeritud intensiivne skaalal vesiviljelustööstuses on sünnitanud kümneid tuhandeid tonne antibiootikumid aastas tootmise ja heitkoguseid.

Kas me ei mõtle põhjalikult ja ei muuda tihedat, tööstuslikku akvakultuuri tootmisviisi ega leia odavat ökoloogilist tõuguteed?